Pomoc

Nasza drukarnia internetowa oferuje również wsparcie biura projektowego. Graficy nie tylko sprawdzą poprawność Państwa plików. Specjaliści upewnią się, że powstały wydruk będzie spełniał oczekiwania oraz dołożą wszelkich starań do uzyskania przez Państwa pełnej satysfakcji. Mamy doświadczenie w druku skutecznych i oryginalnych kampanii reklamowych dla większych i mniejszych przedsiębiorców.
Istnieje również możliwość zamówienia projektu bezpośrednio w drukarni. Oferujemy oryginalne koncepcje i staranne wykonanie przez doświadczonych specjalistów. Koszt wykonania projektu zaczyna się od 80 złotych i zależny jest od stopnia jego skomplikowania, podawany jest przy przyjmowaniu zlecenia i konsultowany z Klientem.

Regulamin biura projektowego:

1. Klient zobowiązany jest do dostarczenia materiałów niezbędnych do realizacji projektu w podanym terminie. Wszelkie opóźnienia będą skutkowały przesunięciem daty realizacji zamówienia.
2. W ramach zlecenia wykonywana jest jedna propozycja projektu zgodnie z sugestiami Klienta lub w formie koncepcji własnej grafika.
3. Tekst potrzebny do wykonania projektu dostarczony powinien być w wersji edytowalnej i elektronicznej. Cena projektu nie zawiera kosztu przepisywania tekstu, takowy może zostać wyceniony dodatkowo.
4. Drukarnia przewiduje trzy darmowe poprawki, wszelkie kolejne zmiany w projekcie wyceniane zostaną indywidualnie.
5. Możliwe jest również wykonanie poprawek do istniejącego już zlecenia. Koszt podawane są przy składaniu zamówienia, po konsultacji czy ich naniesienie jest możliwe. Poprzez poprawki rozumiemy naniesienie drobnych zmian w szacie graficznej albo tekście. Gruntowne zmiany całościowe będą traktowane jako przygotowanie projektu od nowa.
6. W przypadku rezygnacji z wydruku, kosz projektu nie będzie zwracany. Anulowanie zlecenia niezwalania Klienta z opłaty za niego.
7. Po pisemnej akceptacji projektu Klient ponosi za niego pełną odpowiedzialność.
8. Klient oświadcza, że posiada prawa autorskie do wszystkich przesłanych przez siebie materiałów.
9. Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83) plik źródłowy projektu jest własnością drukarni. Może zostać odsprzedany na życzenie klienta.
10. Regulamin biura projektowego jest w całości zgodny z regulaminem drukarni Ulotkowo.pl.

W związku z awarią serwerowni OVH, nasz sklep w najbliższych dniach nie będzie działał w pełnej funkcjonalności. W sprawie złożonych zamówień prosimy o kontakt mailowy pod adresem: biuro@ulotkowo.pl lub numerem telefonu 616540680.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. 
 
Zespół Ulotkowo.pl